Neem contact met ons op +31 (0)413 28 83 48 of info@ihpheating.nl
Home > Contact

Contact

IHP AB
Hoofdkantoor
Hällebergsvägen 5
SE-443 60 Stenkullen
Zweden

Switchboard

euflagga


 Switch:
 Fax:
 E-mail:
 Skype:
0413 28 83 48
+46 (0)31 795 30 39
info@ihpheating.nl
ihpmeeting
Heidi Mattsson

enflaggasvflagganlflagga

 


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
+31 (0)413 28 83 48
+46 (0)73 747 30 36
heidi.mattsson@ihp.se
ihpheidi
Daniel Mattsson

nlflaggaenflaggasvflagga


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 32
+46 (0)70 277 90 90
daniel.mattsson@ihp.se
ihpdaniel
Andreas Rexander

enflaggasvflagga


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 35
+46 (0)73 746 30 35
andreas.rexander@ihp.se
ihpandreas
Lennart Mattsson

enflaggasvflagga

 


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 31
+46 (0)70 620 25 82
lennart.mattsson@ihp.se
ihplennart
Susanne Andrén

enflaggasvflagga


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 34
+46 (0)73 747 30 34
susanne.andren@ihp.se
ihpsusanne
Christian Magnusson

enflaggasvflagga


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 33
+46 (0)70 073 78 33
christian.magnusson@ihp.se
ihpchristian
Tony Hillerstedt

enflaggasvflagga


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
+46 (0)31 795 30 37
+46 (0)73 747 30 37
tony.hillerstedt@ihp.se
ihptony
Kristian Isaksson

enflaggasvflagga


 Direct:
 Mobile:
 E-mail:
 Skype:
-
+46 (0)70 949 44 73
kristian.isaksson@ihp.se
ihpkristian

IHP werkt samen met toonaangevende producenten in Europa voor industriële producten. Zowel als partner als leverancier staan we bekend om onze flexibiliteit en onze kwaliteit ten aanzien van producten en diensten. IHP werkt volgens een zo efficiënt mogelijke wijze om tot een proces, systeem of oplossing te komen en bouwen daardoor mee aan succesvolle en langdurige klantenrelaties.

klanten

IHP AB

Hällebergsvägen 5
SE-443 60 Stenkullen
Zweden

Switch:
Fax:
E-mail:
Skype:
+31 (0)413 28 83 48
+46 (0)31 795 30 39
info@ihpheating.nl
ihpmeeting
Openingstijden
Maandag 08:00-16:30
Dinsdag 08:00-16:30
Woensdag 08:00-16:30
Donderdag 08:00-16:30
Vrijdag 08:00-16:30
Zaterdag Gesloten
Zondag Gesloten

Copyright © IHP AB 2005-2019. All rights reserved.
Sitemap

Vestigingen